RTV KLAN
70,817
1,251,695,480
0

KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Μερίδιο
βίντεο:
01:34:06
Opinion - Kush e ekzekutoj
02:14:54
Klanifornia - Episodi 9 - Sezoni 3 (03 Prill 2021)
01:28:09
Opinion - Cfare fshihet pas arrestimeve te Elbasanit? (30 Mars 2021)
01:48:10
Opinion - Oret e fundit te Arjan Sales! (29 Mars 2021)
02:21:31
Klanifornia - Episodi 8 - Sezoni 3 (27 Mars 2021)
00:05:50
Klanifornia - Fërnet Black - I ftuar Meriton Mjekiqi
01:54:29
Opinion - Cili eshte plani i Ilir Metes! (16 Mars 2021)
01:33:41
Opinion - Misteri i nje vrasje me pagese! (15 Mars 2021)
02:13:51
Klanifornia - Episodi 4 - Sezoni 3 (27 Shkurt 2021)
00:01:12
Ndahet Ilir Meta nga Monika?
00:41:16
Opinion -Vrasja me selenciator ne mes te Tiranes! (25 Shkurt 2021)
02:16:04
Opinion - Kush i fiton zgjedhjet? (25 Shkurt 2021)
01:16:24
Opinion - Rrefimi i rralle i Dashamir Shehit! (23 Shkurt 2021)
01:58:47
Opinion - Sa na ndikon e shkuara! (22 Shkurt 2021)
00:03:21
Triumfon dashuria ne Love Story, vajza qe i mori zemren Saimirit
00:10:59
Udhetim ne anije piratesh, Saimiri i dedikon poezi Xhesit
00:03:49
Klanifornia - Mos ma shani vëllanë - I ftuar Fation Kuqari
00:01:48
Ne kantierin e spitalit rajonal te Fierit | Lajme-News
00:14:45
Klanifornia - Dua të të bëj gropën me Behar Meran
01:49:47
Opinion - Rrefimi i rralle i Fatos Nanos! (4 Shkurt 2021)
01:40:38
Opinion - Perse ikim nga shqiperia? (2 Shkurt 2021)
00:08:01
“Jam nusja, jo goca”, Redona i tregon Saimirit mospelqimin qe ka
00:25:13
Ka nje mesazh per ty - Femijeria e heshtur e Ardites! (31 Janar 2021)
02:04:09
Opinion - Si ka ndryshuar pasuria e politikaneve? (28 Janar 2021)
00:01:14
Enxhell mes lotesh i kerkon te kthehet, si reagon Saimiri
00:12:36
Saimiri i vesh kepucet Generdes: Ti je Hirushja ime!
00:07:59
Cfare ndodhi me Generden dhe Saimirin ne dhomen e zhveshjes
00:05:06
Arjana dhe Saimiri skena romantike ne dush
00:09:54
Klanifornia - Arrestohet Pablo Escobar (I ftuar Behar Mera)
00:00:48
Pas pak ne Shihemi ne Gjyq, kerkesa e vecante e djalit per te emen
00:00:40
Grabiti ciftin qe benin dashuri ne makine |Lajme - News
00:01:10
16 ore perplasje me RENEA-n |Lajme - News
00:16:54
Perlotet Enxhell, tregon per humbjen e personit te shtrenjte
00:08:18
Xheloze per vajzat e tjera, Suela shkemben puthjen e pare me Saimirin
00:01:38
Zbardhet dinamika e vrasjes se Xhulio Preles | Lajme-News
00:06:40
Takimi ne SPA, Saimiri ve vajzat perballe njera-tjetres
00:19:44
Ka nje mesazh per ty - Pengu i babait! (29 Nentor 2020)
00:01:11
Perplasje me arme ne Elbasan |Lajme - News
01:15:33
Love Story - Eliminohen dy vajzat e para - Episodi i dyte
01:19:38
Love Story - Nata e pare ne Shtepine e Dashurise, Episodi 1
00:01:14
“Masakrat” ne rruget e Shqiperise |Lajme-News
05:49:54
Live/E diela shqiptare - 4 Tetor 2020
00:04:23
Habit Elgit Doda: Une me Klean kemi 4 vite qe jemi ne pandemi...
00:02:46
Klea Huta: Te Elgiti me pelqenin tatuazhet dhe tipi i tij sportiv
00:01:56
Kur do te bejne dasme Ledri dhe Sara?
00:02:25
Si e kuptoi Ledri Vula qe Sara ishte vajza e duhur per te?
00:17:06
Ka nje mesazh per ty - Enkeleda surprizon babain! (13 Shtator 2020)
00:01:45
Sherr mes shokesh, vritet Florian Lamcja |Lajme-News
02:30:26
Klanifornia - Episodi 25 (02 maj 2020)
00:31:08
Ne Kurthin e Piter Pan - Olsi Bylyku (Sezoni 3)
00:03:59
00:01:56
4 viktima nga kononavirusi ne Itali
02:16:45
Opinion - Edi Rama! (13 shkurt 2020)
00:01:01
Stuhite dhe permbytjet u marrin jeten 5 personave
00:01:28
Europa perfshihet nga stuhia
01:29:11
Opinion - Historia e bandave ne Shqiperi! (05 shkurt 2020)
00:49:16
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty! (02 shkurt 2020)
00:27:43
Klanifornia - Marina na na na - Enca Haxhia (01 shkurt 2020)
00:43:44
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (26 janar 2020)
00:00:59
PD Fatos Beja për zgjedhjet lokale - (18 Prill 2000)
00:01:36
S’ka zgjidhje per rrugen e “Porcelanit”
00:49:26
Lufta e nuseve - Sezoni 6 - Episodi 3
00:01:04
Zjarr ne nje pike bombolash gazi
00:01:11
Federata e Skive mendon per te ardhmen
00:02:23
22 viktima e mbi 1 mije te plagosur nga termeti ne Turqi
00:01:38
Shkon ne 22 numri i viktimave ne Turqi
00:03:38
PD mitingu në Durrës - (16 Prill 2000)
00:04:32
Moti sot dhe neser ne Tv Klan (24 Janar 2020)
00:00:49
Kosovë hetimi për Hashim Thaçin - (16 Prill 2000)
00:01:15
Zaev apel per ligjin e Prokurorise Publike
00:01:23
PD con ne SPAK koncensionin e “Check Up”
02:11:02
Opinion - Sali Berisha! (23 janar 2020)
00:02:19
Si pergjigjet Berisha kur pyetet nese ka perdorur lende narkotike
00:52:31
Uniko - Roterdam -Tirane, ku u zhduk Taulandi? (20 janar 2020)
00:34:44
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (19 janar 2020)
00:52:12
Lufta e nuseve - Sezoni 6 - Episodi 2
00:26:09
Zone e lire - Muzike/ Arditi vjen me
00:01:40
E perdhunuan perpara se ta hidhnin ne rezervuar
01:05:13
E diela shqiptare - Power Kidz 6! (12 janar 2020)
00:39:34
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (12 janar 2020)
00:54:07
E diela shqiptare - Geraldina Sposa! (29 dhjetor 2019)
00:48:59
Lufta e nuseve - Sezoni 6 - Episodi 1
00:01:41
Aksidenti me dy viktima ne Tirane, dinamika e ngjarjes
00:01:05
Aksident i dyfishte ne qender te Tiranes
00:23:06
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 02 Janar 2020, ora 15:30
00:04:45
Aksident tragjik, dy te vdekur ne Tirane
04:51:10
Klanifornia - Episodi 11 (31 dhjetor 2019)
00:09:33
Klanifornia - Vizite ne Varreza - The Shblsh (31 dhjetor 2019)
00:17:37
Klanifornia - Jasha Fest Nata finale (31 dhjetor 2019)
00:52:13
E diela shqiptare - Telebingo shqiptare! (29 dhjetor 2019)
01:06:19
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty! (29 dhjetor 2019)
00:52:05
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (29 dhjetor 2019)
00:03:55
Curi: Rama eshte hoxha dhe prifti perfekt
00:05:13
00:28:57
00:01:44
Ding Dong, Gezuar 2020 nga Tv Klan
00:47:40
Sfida e gatimit - Emisioni 92 - Sezoni 2 (24 dhjetor 2019)
00:23:11
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 23 Dhjetor 2019, ora 23:30
00:07:01
Dance with me Albania 6 - Eduart Ndocaj & Kejvina Kthella
00:07:12
Gentian Zenelaj shkrin se qeshuri publikun
00:01:11
Tregu i gjësë së gjallë në Tiranë - (11 Mars 2000)
00:01:22
Zenelaj: Kam gjetur nje shok shume te mire
00:50:27
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (22 dhjetor 2019)
00:04:59
Burri i premton publikisht gruas: O sot, o kurre!
00:40:26
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (15 dhjetor 2019)
00:12:39
Stop - Pogradec/ I riu ne burg pertej afatit! (12 dhjetor 2019)
01:51:41
Opinion - Ku do te shkojne ndihmat e termetit! (10 dhjetor 2019)
00:03:06
Elvis Naçi: Turp te flasim vidhen apo jo donacionet
00:01:43
00:29:23
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (8 dhjetor 2019)
00:03:53
Eneda Tarifa triumfon në “Kenga Magjike”
00:06:44
Eneda Tarifa, fituesja e Kenga Magjike
00:03:56
Shakaja e Ardit Gjebreas qe trembi dy artistet ne Kenga Magjike
00:02:51
00:02:58
00:03:28
Vajza e deputetit qe deshiron te behet ushtarake
00:12:50
Stop - Paskuintat e “Kënga Magjike 2019”! (06 dhjetor 2019)
00:03:24
Sonte nata e dyte e Kenges Magjike
00:04:30
“Mbaroi epoka Gjebrea, filloi epoka Joel”
00:35:46
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 02 Dhjetor 2019, ora 19:30
00:15:00
Rudina - Lidhje skype - Kengetarja Bebe Rexha! (2 dhjetor 2019)
00:01:27
Bebe Rexha solidarizohet me te prekurit e termetit
00:32:29
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 02 Dhjetor 2019, ora 15:30
00:09:33
Bebe Rexha ne Bubq (VIDEO TVKLAN.AL)
00:02:17
00:23:23
E diela shqiptare - INSERT FAMILJA CACI THUMANE! (1 dhjetor 2019)
00:01:20
Pallati 12-katesh ne rrezik
00:02:52
E diela shqiptare-
00:01:34
Shijak, 45 pallate te pabanueshme
00:01:53
Termeti shkaterron 75 shtepi ne Mamurras
00:02:00
Durres, nje qytet fantazme
00:07:34
Termeti qe shuajti 3 breza, Ami nuk mban dot lotet
00:01:47
Çarja e tokes ne fshatin Jube
00:04:34
Hysenlliu: Pallatet ne Thumane nuk ishin verifikuar
00:05:46
Shemben ndertesat e demtuara nga termeti ne Thumane
00:02:58
5 pallate ne Kavaje shpallen te pabanueshem
00:01:28
Nje tragjedi e paralajmeruar? Haxhi Kabili: Ua pata thene...
00:01:57
Tragjedia prej termetit, Fevziu: Nje familje qe u shua e gjitha
00:00:57
Lekundje termeti live në
00:08:04
Sizmologu: Pasgoditjet do te vazhdojne, ruani qetesine
00:07:07
Ministrja Xhacka lexon mes loteve emrat e viktimave nga termeti
00:01:21
Shembja e viles ne Durres, familjaret ne ankth
00:01:14
“Lekundjet do te zgjasin me vite”
00:01:35
Kreret e BE dhe rajonit solidarizohen me Shqiperine
01:09:08
E diela shqiptare - Kenga magjike! (24 nentor 2019)
00:35:16
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (24 nentor 2019)
00:04:37
Maskohet si dikush tjeter, burri vendos ne siklet bashkeshorten
00:33:57
Klanifornia - Marina Na Na Na - Bleona Qereti (23 nentor 2019)
00:13:52
Klanifornia - Vetingu i mjekëve (23 nentor 2019)
00:06:25
Klanifornia - Irma Libohova (23 nentor 2019)
00:07:56
Klanifornia - Landi Borxhliu (23 nentor 2019)
02:24:45
Klanifornia - Episodi 8 (23 nentor 2019)
00:01:34
Qan kampioni i boksit: Me dhanë 14 mije leke per titull
01:05:52
E diela shqiptare - Kenga magjike! (17 nentor 2019)
00:34:36
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (17 nentor 2019)
00:08:20
00:01:06
Shqiperia perballet sot me Francen ne
00:03:33
E diela shqiptare - Ne jemi cfare hame! (17 nentor 2019)
00:06:45
Klanifornia - Minioni sherr me Marinen (16 nentor 2019)
00:08:46
Klanifornia - Eli Fara - Marina Na Na Na (16 nentor 2019)
00:18:03
Klanifornia - Angela Martini - Marina Na Na Na (16 nentor 2019)
00:05:52
Klanifornia - Cifti i shqyer - Ikja e dritave (16 nentor 2019)
00:08:20
Klanifornia - Beti i thot PO Pjetrit (16 nentor 2019)
02:18:02
Klanifornia - Episodi 7 (16 nentor 2019)
00:03:05
Angela Martini: Me ndjek policia
00:01:19
Kombetarja: Shpresojme ne fitore ndaj Frances
00:08:34
Shkullaku: Fitorja e Kurtit ne Kosove, dramë politike per Ramen
00:11:22
“Keni bere takim me Kryeministrin, cfare i keni ofruar ju”?
00:05:24
“Njerka nuk me donte, babai s’me besonte”
00:02:30
Edi Rama, pallati i sportit
00:08:11
Dance with me Albania 6 - Eliona Pitarka & Mateus Frroku
00:37:22
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (10 nentor 2019)
00:04:05
Lideret e Ballkanit Perendimor takohen ne Oher
00:00:59
Dy vajza 17-vjeçare humbin jeten ne aksident
00:13:10
Klanifornia - Vetingu i Drejtorit te Burgut (09 nentor 2019)
00:19:52
Klanifornia - Marina Na Na Na - Xhensila Myrtezaj (09 nentor 2019)
00:06:06
Klanifornia - Mariaci
00:07:45
Klanifornia - Kush aksidentoi Range e Laçjanit (09 nentor 2019)
00:07:17
Klanifornia - Halimi ne Ambasade Amerikane (09 nentor 2019)
02:08:57
Klanifornia - Episodi 6 (09 nentor 2019)
00:02:12
“Si u martua mami me nje katunar nga Bubqi!”
00:06:11
E rrahu shtatzene, burre - grua perballen live
00:09:08
Gruaja largohet nga shtepia dhe ngre akuzen e rende
00:38:30
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (3 nentor 2019)
00:11:39
Vellai akuzon motren: Ti ke faj qe me iku nusja nga shtepia
00:35:54
E diela shqiptare - Kujdes shendetin! (3 nentor 2019)
00:08:28
Klanifornia - Gent Cakaj konference nga zyra (02 nentor 2019)
00:08:50
Klanifornia - Restorant
00:09:06
Klanifornia -  Urgjenca
00:10:59
Klanifornia - Profesori dhe ekipi i futbollit (02 nentor 2019)
00:08:21
Klanifornia - Olsi Monolog - Dasmat (02 nentor 2019)
00:11:44
Klanifornia - Dhoma e rrefimit “Klanifornia” (02 nentor 2019)
00:05:13
Klanifornia -  Beti dhe taksisti (02 nentor 2019)
00:09:24
Klanifornia - Afrimi dhe Largimi piknik ne mal (02 nentor 2019)
01:57:21
Klanifornia - Episodi 5 (02 nentor 2019)
00:02:12
Kush ishte shenjestra e atentatit?
00:02:06
Skema 3D/ Si ndodhi atentati ndaj prokurorit Ndoja
00:03:46
Arjan Curi: Pushteti i Kurtit eshte tmerresisht i thyeshem
00:07:24
00:09:09
A do pajtohen nje dite Batoni me doktorin?
00:01:29
Atentat prokurorit te Durresit, Arjan Ndoja
00:00:38
Plagoset ne atentat prokurori Arjan Ndoj dhe 2 persona te tjere
00:28:12
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 01 Nentor 2019, ora 15:30
00:01:28
Nis ne Prill ndertimi i hekurudhes Tirane-Durres
01:07:34
Opinion - Magjia e bimeve mjekesore! (30 tetor 2019)
01:00:06
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (27 tetor 2019)
00:31:54
E diela shqiptare - Kujdes shendetin! (27 tetor 2019)
00:11:27
Pas shumë vitesh kerkimi, Xhulia gjen nenen e saj biologjike
02:11:25
Klanifornia - Episodi 4 (26 tetor 2019)
00:11:54
Klanifornia -  Profesori ne Veting (26 tetor 2019)
00:07:49
Klanifornia - Laciani kap Xhilden mat (26 tetor 2019)
00:10:13
Klanifornia - Cifti i Shqyer - Dasma (26 tetor 2019)
00:07:00
Klajdi dhe Bruno tregojne sekretet ne Klanifornia
00:15:09
Sali Berisha tregon sekretin e madh të jetes se tij
00:38:14
Rudina - A te ben te lumtur paraja? (25 tetor 2019)
02:45:46
Opinion - Edi Rama! (24 tetor 2019)
00:02:53
Per çfare arsye Kryeministri Rama do te jepte doreheqjen?
00:03:40
Rama: Me mori Merkel ne telefon, Fevziu: S'kishte pune tjeter?
01:03:47
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (20 tetor 2019)
00:39:33
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (20 tetor 2019)
00:12:23
Klanifornia - Kunati! (19 tetor 2019)
00:10:55
Klanifornia - Filmi Varka Western! (19 tetor 2019)
00:11:49
Klanifornia - Afrimi dhe Largimi! (19 tetor 2019)
01:56:12
Klanifornia - Episodi 3 (19 tetor 2019)
00:06:09
Cila eshte e dashura e Mc Kreshes?
01:15:35
Zone e lire - Europa na la jashte/ E cfare pastaj? (18 tetor 2019)
01:46:25
Opinion - Cfare fshihet pas vrasjes se Kavajes! (15 tetor 2019)
00:05:31
Mesazhi i fundit qe Dritan Haxholli i dergoi Marsida Qatjas
00:11:18
Stop -  Hitparade i absursdit shqiptar! (14 tetor 2019)
00:09:14
Klanifornia - Vdiqa per burre (12 tetor 2019)
01:06:12
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (13 tetor 2019)
00:40:09
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (13 tetor 2019)
00:05:31
Mamaja me martoi me zor, vjehrri me rrihte
00:30:45
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (13 tetor 2019)
00:21:24
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (13 tetor 2019)
00:07:30
Klanifornia - Afrimi dhe Largimi (12 tetor 2019)
00:10:53
Klanifornia - Laçjani (12 tetor 2019)
00:05:49
Klanifornia - Olsi Monolog (12 tetor 2019)
01:29:57
Klanifornia - Episodi 2 (12 tetor 2019)
00:24:10
Zone e lire - Hip hop/ Ferro me dy rr! (11 tetor 2019)
02:05:15
Opinion - Kurti- Vucic, perplasje intervistash! (10 tetor 2019)
00:02:23
Bejtja: Me Kurtin mbaroi epoka e pazareve
00:06:21
Pse u ftohen Rama dhe Kurti
01:01:24
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (06 tetor 2019)
00:40:33
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (06 tetor 2019)
00:04:48
Klanifornia - Olsi Bylyku monolog! (05 tetor 2019)
00:05:43
Klanifornia - Polifeni i vetmuar! (05 tetor 2019)
00:08:14
Klanifornia - Shihemi ne shtylle! (05 tetor 2019)
00:04:06
Klanifornia - Serena! (05 tetor 2019)
00:11:15
Klanifornia - Vetingu! (05 tetor 2019)
00:06:59
Klanifornia - Minioni ne aksion! (05 tetor 2019)
00:12:19
Klanifornia - Bounce with me! (05 tetor 2019)
00:04:42
Klanifornia - Asistent Kosta! (05 tetor 2019)
00:23:55
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (06 tetor 2019)
00:29:29
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (06 tetor 2019)
00:05:02
Marina apo Majk? Kush fitoi sfiden ne Klanifornia
01:39:30
Klanifornia - Episodi 1 (05 tetor 2019)
00:03:36
Sa te dashura ka patur Majk?
00:05:38
Prapaskenat e spektaklit te humorit Klanifornia (5 Tetor 2019)
00:06:04
“Kur zihesh me shoqen në pune, nuk qahesh dot tek gruaja”
00:01:04
00:01:40
“SHBA shton pranine ne Ballkan”
00:14:24
Zone e lire - Muzike/ 2 Step vjen me
00:10:28
Zone e lire - Muzike/ Zyle & The Boys! (04 tetor 2019)
00:04:59
Aktoret hollivudiane ne Zone e Lire? Zbulohet e verteta…
02:07:24
Opinion - Shperthimi i Ilir Metes! (03 tetor 2019)
01:25:11
Opinion - Mister, oriz ne vend te kokaines! (01 tetor 2019)
00:03:25
Sasi droge ne konteniere te tjere te se njejtes kompani?
00:10:28
Rudina Xhunga: Si ndryshoi jeta ime pas ardhjes ne jete te Alanes
00:04:49
Edmir Dine: Si e mora vesh kush ishte babai im biologjik
00:42:50
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (29 shtator 2019)
00:37:24
E diela shqiptare - Kujdes shendetin! (29 shtator 2019)
00:52:50
Zone e lire - Konspiracion? Termet natyral apo termet artificial?
00:00:40
Mbi 10 mije rrufe prej mesnates
01:25:52
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 24 shtator 2019
00:14:35
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 24 Shtator 2019, ora 12:00
00:01:24
Ndryshimet klimatike, Greta mban fjalë në OKB
00:00:48
Si ndodhi aksidenti tragjik ku humben jeten 4 gra
00:14:45
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 24 Shtator 2019, ora 09:00
01:37:46
Opinion - Termete dhe stuhi, c'fare po ndodh! (23 shtator 2019)
00:01:25
Stuhi dhe shtrengata ne pjesen qendrore e veriore te vendit
00:04:07
Tanja Porja: Nuk ka lidhje mes reshjeve dhe termeteve
00:24:11
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 23 Shtator 2019, ora 19:30
00:08:02
Nis spektakli ‘Dance With Me Albania 6’
00:10:49
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (23 shtator 2019)
00:01:28
4 gra humbin jeten ne aksident
00:28:35
E diela shqiptare - Kujdes shendetin! (22 shtator 2019)
01:03:22
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (22 shtator2019)
00:02:54
Eni Çobanit i sos durimi: Kam degjuar shume…
00:41:13
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (22 shtator 2019)
00:05:17
Me fiku cigaren ne balle ( Ka Nje Mesazh Per Ty - 22 Shtator 2019)
00:01:02
Fushe- Kruje atentat Mariglen Hakes,  nderron jete halla
00:03:05
Nje termet i fuqishem godet Shqiperine
00:02:12
“Shkodra Boxing Night
00:00:16
Video nga termeti ne Tirane
00:26:55
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 21 Shtator 2019, ora 19:30
00:01:12
Termeti me i fuqishem i 30 40 viteve te fundit
00:02:16
Nje termet i fuqishem godet Shqiperine
02:08:26
Opinion - Tahiri, fajtor apo i pafajshem! (19 shtator 2019)
00:01:37
Negociatat, Merkel: Rekomandim pozitiv per Shqiperine
00:15:37
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 18 Shtator 2019, ora 09:00
01:27:10
Opinion - E shkuara e erret e kryebashkiakeve! (17 shtator 2019)
00:03:36
Çfare te dhenash ka prokuroria per Kryebashkiakun e Vores?
00:01:14
Sherr pas konsumimit te alkoolit
00:01:31
Zbardhjet vrasja e Santiago Malkos
00:04:03
Eni Cobani: Perfundimisht ne kete vend nuk ka burra
01:08:15
E diela shqiptare - Kenga Magjike! (15 shtator2019)
00:51:42
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (15 shtator 2019)
00:47:52
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty! (15 shtator 2019)
01:02:40
Aldo Morning Show - Emisioni dt. 14 shtator 2019
00:16:29
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (13 shtator 2019)
01:52:56
Opinion - Sali Berisha! (12 shtator 2019)
00:01:06
Dyshimet per atentat ndaj Dergjinit
00:25:26
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Shtator 2019, ora 15:30
00:17:10
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Shtator 2019, ora 09:00
00:27:55
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Shtator 2019, ora 23:50
01:14:49
Opinion - Çfarë po ndodh me Presidentin? (09 shtator 2019)
00:53:49
Jo vetem mode - Emisioni 1 - Sezoni 8! (07 shtator 2019)
00:02:10
Makinat e perdorura ne vrasjet mafioze vidhen ne Fushe-Kruje
00:20:30
Zone e lire - Geni Nishtulles vjen me
00:15:38
Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (06 shtator 2019)
00:01:35
Liqeni i Ohrit rrezikon daljen nga UNESCO?
00:01:43
Amerikani qe jeton ne Belsh
00:01:49
Zbulohet Kukesi i nendheshem
00:11:49
Shembet “Restorant Panorama” i Mihal Kokedhimes
00:01:45
Bllokohet lokali i Kokedhimes
00:21:25
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 18 Gusht 2019, ora 15:30
00:02:49
Bllokohet lokali i Kokedhimes
00:03:53
Pamjet dramatike/ Si u sulmuan turistet spanjolle
00:01:23
105 njolla te zeza ne rruget shqiptare
00:01:01
Dhunoi gruan ne oborrin e QSUT-se
00:00:59
Perplasje me arme, 3 te plagosur
00:01:06
Mesazh i koduar para vrasjes
00:41:13
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (28 korrik 2019)
00:46:10
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (21 korrik 2019)
00:27:17
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 20 Korrik 2019, ora 19:30
00:32:48
Zone e lire - Summer 2019, Pjesa 3! (19 korrik 2019)
00:36:58
Zone e lire - Summer 2019, Pjesa 2! (19 korrik 2019)
00:45:57
Zone e lire - Summer 2019, Pjesa 1! (19 korrik 2019)
00:43:25
Sfida e gatimit - Emisioni 183 (17 korrik 2019)
01:18:20
Opinion - Dashuria per kafshet! (16 korrik 2019)
00:10:29
Albi Nako: Si fjeta me gjarprin ne gji...
00:42:47
Sfida e gatimit - Emisioni 182 (16 korrik 2019)
00:51:34
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (14 korrik 2019)
00:57:19
Jo vetem mode - Emisioni 40! (13 korrik 2019)
01:34:23
Opinion - Opozita ne proteste, po me pas? (08 korrik 2019)
01:33:25
Aldo Morning Show - Emisioni dt.08 korrik 2019
00:27:04
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 07 Korrik 2019, ora 19:30
00:47:53
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (07 korrik 2019)
00:53:59
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (07 korrik 2019)
00:57:39
Zone e lire - Arjan Curi dhe Baton Haxhiu! (05 korrik 2019)
00:14:12
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 07 Korrik 2019, ora 12:00
00:27:03
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 06 Korrik 2019, ora 19:30
00:55:27
Jo vetem mode - Emisioni 39! (06 korrik 2019)
00:06:04
Zone e lire - Vani Gjuzi! (05 korrik 2019)
00:14:26
Zone e lire - Era Rusi! (05 korrik 2019)
00:10:22
Zone e lire - Mateus Froku! (05 korrik 2019)
00:15:03
Zone e lire - Ingrid Gjoni dhe Gjeto Luca! (05 korrik 2019)
00:03:46
Plarent Ndreca: Me ler te genjej; Gjata: Pse e dredh tani? (Video)
00:44:32
Sfida e gatimit - Emisioni 173 (03 korrik 2019)
01:31:24
Opinion - Shperthimi i Ilir Metes! (02 korrik 2019)
00:03:49
Opinion - Turizmi i aventure nen uje ! (02 korrik 2019)
00:04:29
Analisti keshillon qeverine: Ilir Meta mundet duke...
00:07:41
Shalsi: Presidenti po kryeson nje levizje kunder qeveritare
02:07:37
Opinion - 30 qershori kaloi, po tani? (01 korrik 2019)
00:29:14
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 01 Korrik 2019, ora 19:30
00:01:01
Atentat vellezerve Baho
00:00:59
Atentat vellezerve Baho
00:17:31
Familja - Episodi 37 - Finale, pjesa 3! (30.06.2019)
00:49:35
E diela shqiptare - Be coffee! (30 qershor 2019)
00:37:45
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (30 qershor 2019)
00:49:53
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (30 qershor 2019)
00:02:40
Situata ne selite e PS dhe PD (Ora 15:30)
00:27:25
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty! (30 qershor 2019)
00:29:29
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty! (30 qershor 2019)
00:09:44
Rama voton ne Surrel: Mesim qe nuk do ta harroje asnje parti
00:03:30
00:35:45
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (23 qershor 2019)
00:40:42
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (23 qershor 2019)
00:01:14
Vuçiç: Ngrirja e dialogut, jo nga Serbia
01:43:18
Opinion - Pergjimet qe po djegin politiken! (17 qershor 2019)
00:53:48
E diela shqiptare - BE coffee! (16 qershor 2019)
00:45:00
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (16 qershor 2019)
00:59:17
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty! (16 qershor 2019)
00:38:28
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (16 qershor 2019)
00:01:07
Ditelindja kthehet ne mort
00:09:49
Xing me Ermalin/ A ke te dashur? Pergjigjet Enca
00:45:55
E diela shqiptare - BE coffee! (09 qershor 2019)
00:47:00
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (09 qershor 2019)
00:06:47
Xing me Ermalin/ Nora Istrefi thyen heshtjen: Mes meje dhe Tunes…
00:04:03
Xing me Ermalin/ A do ma lesh Robertin nje dite...
00:03:21
Xing me Ermalin/ Pas lajmeve per ndarje, reagon Nora Istrefi
01:19:58
Duplex - Best of (08 qershor 2019)
00:02:32
Xing me Ermalin/ “Miss ke qene dhe Miss ke ngel nga trute”
00:11:24
Duplex - Soni Malaj ne duplex (01 qershor 2019)
00:57:49
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (02 qershor 2019)
00:37:04
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (02 qershor 2019)
00:03:49
Dite per dite - Shija indiane ne Tirane! (30 maj 2019)
00:11:58
Duplex - Kujtim Gjuzi ne duplex (25 maj 2019)
00:20:22
Ne kurthin e Piter Pan - Igli Tare! (Sezoni 2)
00:20:01
Ne kurthin e Piter Pan - Erion Veliaj! (Sezoni 2)
00:40:40
Ne kurthin e Piter Pan - Arilena Ara! (Sezoni 2)
00:08:01
00:06:06
Surpriza e dyte per Xhejsonin, preket
00:02:02
Arilena Ara merr propozimin me te bukur live
00:38:37
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (26 maj 2019)
00:57:16
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (26 maj 2019)
00:33:27
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (26 maj 2019)
00:22:21
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (26 maj 2019)
00:03:58
Xing me Ermalin/ Gafa e komentatores qe u transmetua live
01:06:09
Zone e lire - Hakmarrja e Patozit: Kush perfiton?! (24 maj 2019)
00:08:18
Duplex - Kejvina Kthjella dhe profesori (18 maj 2019)
00:08:51
Duplex - Kercimet latine (18 maj 2019)
00:09:08
Duplex - Eliona mbulohet me euro (18 maj 2019)
00:31:38
Ne kurthin e Piter Pan - Aurela Gace! (Sezoni 2)
00:55:58
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (19 maj 2019)
00:21:43
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (19 maj 2019)
00:29:12
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (19 maj 2019)
00:02:25
Xing me Ermalin/ “Si e priti familja lajmin se do martohem”
01:17:41
Zone e lire - Kriza / Debati politik i javes! (17 maj 2019)
00:25:25
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 17 Maj 2019, ora 19:30
00:04:38
Rama: Ramushi fatkeqesisht ka genjyer
00:05:03
Rama: Nuk ka shans per zgjedhje te parakohshme
00:08:04
Rama: Do isha larguar nese...
00:11:22
Duplex - Elgit Doda ne duplex (11 maj 2019)
00:14:51
Duplex - Cubi vdiq per burre (11 maj 2019)
00:30:08
Ne kurthin e Piter Pan - Orinda Huta! (Sezoni 2)
00:02:33
00:48:51
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (12 maj 2019)
00:21:21
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (12 maj 2019)
01:50:20
Opinion - Thaci pergjigjet per Vucic, Ramen dhe Meten! (09 maj 2019)
00:08:02
Duplex - Halimi ne vaki (04 maj 2019)
00:08:43
Duplex - Lacjani babysitter (04 maj 2019)
00:38:53
Ne kurthin e Piter Pan - Marin Mema! (Sezoni 2)
00:14:54
BE coffee  - Intervista - Ronela Hajati (05 maj 2019)
00:07:26
BE coffee  - Cifti i lumtur dhe Ronela Hajati (05 maj 2019)
00:39:06
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (05 maj 2019)
00:29:00
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (05 maj 2019)
01:08:48
Duplex - Artur Zheji - Emisioni 26 - Sezoni 2 (04 maj 2019)
00:12:02
Duplex - Eliona dhe Minioni (27 prill 2019)
00:13:29
Duplex - Venera Lumani & Lind Islami ne duplex (27 prill 2019)
00:25:52
Ne kurthin e Piter Pan - Lorik Cana! (Sezoni 2)
00:43:04
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (28 prill 2019)
00:19:22
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (28 prill 2019)
00:30:46
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (28 prill 2019)
00:04:34
Xing me Ermalin/
00:06:19
Xing me Ermalin/ Ledina Çelo: Si u njoha me bashkeshortin
00:01:49
Patozi: Basha ben thirrje per vëllavrasje
00:38:24
Ne kurthin e Piter Pan - Ramush Haredinaj! (Sezoni 2)
00:29:47
Ne kurthin e Piter Pan - Bleona Qereti! (Sezoni 2)
00:23:01
BE coffee  - Intervista - Xhensila Myrtezaj (21 prill 2019)
00:03:30
BE coffee  - Ja cfare bejne Besi dhe Xhensila ne makine (21 prill 2019)
00:22:12
Duplex - Grida Duma ne duplex (20 prill 2019)
00:07:39
Duplex - Burrat trima (20 prill 2019)
00:52:41
E diela shqiptare - BE coffee! (21 prill 2019)
00:48:55
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (21 prill 2019)
00:26:46
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (21 prill 2019)
00:27:01
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (21 prill 2019)
00:42:48
E diela shqiptare - Per dreke me mua! (21 prill 2019)
00:02:58
Xing me Ermalin/ Besa Kokedhima flet per operacionet plastike
00:04:16
Xing me Ermalin/ Gafa e Besa Kokedhimes ne France
01:11:33
Opinion - Mbajtja ne forme, ushqim apo sport? (17 prill 2019)
00:08:45
Duplex - Dasma dhe divorci (13 prill 2019)
00:09:44
Duplex - Gold AG ne duplex (13 prill 2019)
00:09:46
Duplex - Doktor Zhivaku (13 prill 2019)
00:10:01
Duplex - Rajoni i policise (13 prill 2019)
00:40:04
Ne kurthin e Piter Pan - Elita Rudi! (Sezoni 2)
00:28:51
Ne kurthin e Piter Pan - Kledi Kadiu! (Sezoni 2)
00:47:39
E diela shqiptare - BE coffee! (14 prill 2019)
00:50:05
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (14 prill 2019)
00:19:19
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (14 prill 2019)
00:35:36
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (14 prill 2019)
00:02:02
Xing me Ermalin/Ia ke thene mamit heren tende te pare?
01:21:01
Opinion - Skandali, kush e ruante aeroportin? (11 prill 2019)
00:01:35
Skema 3D e grabitjes se Rinasit
00:06:07
Duplex - Arrestohet Halimi (06 prill 2019)
00:09:00
Duplex - Minioni sportist (06 prill 2019)
00:09:23
Duplex - Nuk jetohet me ketu (06 prill 2019)
00:12:37
Duplex - Amarda Toska ne Duplex (06 prill 2019)
00:13:50
Duplex - Rudina Dembacaj ne Duplex (06 prill 2019)
00:15:01
Duplex - Zana Cela ne Duplex (06 prill 2019)
00:44:17
Ne kurthin e Piter Pan - Florian Binaj! (Sezoni 2)
00:21:47
Ne kurthin e Piter Pan - Juliana Pasha! (Sezoni 2)
00:56:39
E diela shqiptare - BE coffee! (07 prill 2019)
00:48:45
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (07 prill 2019)
00:33:05
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (07 prill 2019)
00:25:59
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (07 prill 2019)
00:04:12
Xing me Ermalin/ Getoar Selimi vjen ne “Xing” me triçikel
02:07:26
Opinion - Pas Shkodres krimi kercenon Shqiperine! (04 prill 2019)
00:26:53
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 02 Prill 2019, ora 23:30
01:35:56
Aldo Morning Show - Emisioni dt.02 prill 2019
00:25:31
Ne kurthin e Piter Pan - Sinan Hoxha! (Sezoni 2)
00:33:36
Ne kurthin e Piter Pan - Vesa Luma! (Sezoni 2)
01:08:44
Opinion - Video te reja per ceshtjen Babale! (01 prill 2019)
00:09:38
Duplex - Viola Spiro ne duplex (30 mars 2019)
00:12:12
Duplex - Te psikologu (30 mars 2019)
00:08:13
Duplex - Taksisti Juli (30 mars 2019)
00:07:30
Duplex - Gjirokastritet miliardere (30 mars 2019)
01:01:28
E diela shqiptare - Telebingo shqiptare! (31 mars 2019)
00:56:43
E diela shqiptare - BE coffee! (31 mars 2019)
00:26:56
Familja - Episodi 23, Lezhe! (31.03.2019)
00:21:55
Familja - Episodi 24, Lezhe! (31.03.2019)
00:28:46
Familja - Episodi 23, Lezhe! (31.03.2019)
00:49:12
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (31 mars 2019)
00:26:22
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (31 mars 2019)
00:26:45
E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (31 mars 2019)
00:03:08
Kukesi, qyteti me i varfer ne Europe
00:02:02
Ndryshon ligji per vetting-un ne polici
00:58:21
Opinion - Vrasja misterioze e avokatit! (25 mars 2019)
00:35:42
Ne kurthin e Piter Pan - Ilva Tare! (Sezoni 2)
00:28:33
Ne kurthin e Piter Pan - Rudina Dembacaj! (Sezoni 2)
00:15:17
Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione! (Sezoni 2)
00:14:20
Duplex - Skifteri vs Laciani (23 mars 2019)
00:16:31
Duplex - Perseri te prifti (23 mars 2019)